Her Style 1.0 | SMMASH

Her Style 1.0

T-shirt Crossfit damski długi rękaw

Her Style 1.0

199,00 PLN

Dlaczego SMMASH?

Realizacja zamówienia w ciągu 48h
Bezpłatny design dla klubów sportowych
Europejski produkt
Unikalny projekt graficzny
Najwyższa jakość

Opis

PL: Koszulka personalizowana. Dodaj swój tekst i wyróżnij się podczas treningu! 

Od teraz możesz ją mieć z własnym napisem, np. Trener personalny, Trener Maciek, Smmash Team, Born to win. To są tylko przykłady! Ogranicza Cię tylko wyobraźnia

 Podczas składania zamówienia w polu „wiadomość dla sprzedającego” zostaw nam informację jaki tekst mamy przygotować, nie zapomnij o podziale na linijki! W razie pytań skontaktujemy się z Tobą ;)

• Tekst naniesiony zostanie na plecach z użyciem czcionki jak na wizualizacji. Nie ma możliwości naniesienia dodatkowej grafiki czy logotypu.

• Zamówienie zostanie zrealizowane w ciągu 48h od momentu zaksięgowania wpłaty. 

UWAGA! Tego produktu nie możesz kupić za pobraniem. Produkt wykonywany jest na Twoje indywidualne zamówienie, bez możliwości zwrotu lub wymiany.


DE: Ein personalisiertes Shirt. Füge deinen Text hinzu und hebe dich während des Trainings hervor!

Jetzt kannst du es mit deiner eigenen Aufschrift haben, zB. Personaltrainer, Coach Marc, Smmash Team, Born to win. Es sind nur Beispiele! Du bist nur durch deine Vorstellungskraft begrenzt.

• Während du eine Bestellung aufgeben wirst, lasse uns Info im Fenster "Nachricht für Verkäufer", was für einen Text wir vorbereiten sollten. Vergesse bitte nicht deine Aufschrift in entsprechende Zeilen zu teilen! Falls wir Fragen hätten, werden wir uns mit dir kontaktieren :)

• Der Text wird auf dem Rücken mit einer Schriftart, wie auf der 3D-Ansicht, platziert werden. Es wird unmöglich sein, eine andere Grafik oder ein anderes Logo hinzufügen.

• Deine Zahlung wird gebucht werden, wird die Bestellung in 48 h vorbereitet werden.

ACHTUNG! Du kannst nicht dieses Shirt per Nachnahme kaufen. Das Produkt wird für deine individuelle Bestellung produziert werden. Es wird keine Rückgabe oder kein Umtausch möglich.


ENG: A personalized compression top. Add your text and stand out during your workout!

Now you can have it with your own inscription, eg. Personal trainer, Coach Mike, Smmash team, Born to win.These are just examples! You are limited only by your imagination.

• While you are placing an order, please leave us info in the message for seller, what text should we print on the product. Please do not forget to write your inscription in corresponding lines!

• The text will be placed on the back with a font, as on the 3D preview. It will be impossible to add another graphic or logo.

 The order will be shipped within just 48 hours after receiving your payment.

ATTENTION! The product will be produced for your individual order. There is no return or exchange possible.

Dla klubu
Indywidualne warunki

Tabela rozmiarów

T-shirt Crossfit damski długi rękaw

Najczęściej zadawane pytania

Jak dobrać rozmiar?
Wszystkie tabele rozmiarów znajdują się na naszej stronie pod każdym produktem. Można także uzyskać katalog ze wszystkimi tabelami rozmiarów poprzez skontaktowanie się z naszym działem handlowym.
Jak to robimy?
Szczegółowy opis użytych technologii znajduje się w każdym katalogu udostępnianym po zarejestrowaniu w naszej bazie przez handlowca lub w zakładce technologie na naszej stronie. W produkcji naszej odzieży wykorzystujemy najnowsze technologie i specjalnie wyselekcjonowane materiały.
Gdzie produkujemy odzież SMMASH?
Nasza odzież powstaje w centrum Polski, w Łodzi. Całość produkcji prowadzimy sami w oparciu o wieloletnie doświadczenie. 100% wyprodukowane w Polsce.

Technologie

SPIDER’S STEEL

Nić pajęcza już od czasów starożytnych fascynuje i inspiruje człowieka. Jest kilkadziesiąt razy cieńsza od ludzkiego włosa, wytrzymałością dorównuje Kevlarowi i może zwiększyć swoją długość o 40% bez rozerwania się. Zdolność pająków do wytwarzania materiału mocniejszego od stali i bardziej rozciągliwego niż nylon, sprawiła, że zarówno ten proces, jak i sama nić stały się obiektem zainteresowań wielu naukowców.Współczesne analizy biochemiczne i mechaniczne włókien pajęczych zainspirowały nas do stworzenia rewolucyjnej technologii Spider’s Steel, dzięki której uzyskaliśmy nici 2,5 raza mocniejsze i o 140% odporniejsze na przedarcia od tradycyjnych włókien używanych w produkcji odzieży termoaktywnej.  

ANTYBAKTERYJNA TECHNOLOGIA

Intensywny wysiłek fizyczny wiążę się w sposób oczywisty z nadmiernym poceniem, a to z kolei prowadzi do pojawienia się nieprzyjemnego zapachu. To nie pot jest przyczyną tego zjawiska, ale bakterie, które rozkładają, wydzielane przez gruczoły łojowe, tłuszcze i białka. Zastosowana przez nas technologia oparta na łączeniu włókien z jonami srebra, które są naturalnym środkiem bakteriobójczym, pozwala w znaczący sposób zahamować aktywność bakterii na powierzchni skóry i tym samym zneutralizować nieprzyjemny zapach.   

DRUGA SKÓRA

Odzież termoaktywna funkcjonuje prawidłowo tylko wtedy, gdy idealnie przylega do ciała. Wówczas może spełniać swoje zadania: chronić ciało, nie krępować ruchów i współpracować ze skórą oraz mięśniami. Dzięki materiałowi SMMASH Nano-Stretch, nasza odzież jest lekka, miękka i przyjemna w dotyku, a jej perfekcyjnie dopasowana konstrukcja sprawia wrażenie „drugiej skóry”.

AKTYWNA REGULACJA TEMPERATURY

Badania naukowe wykazują, że najlepsza temperatura dla ciała, która zapewnia wysoką efektywność podczas ćwiczeń to 37 stopni. Dzięki technologii trójwymiarowego splotu osiągnęliśmy aktywną regulację temperatury ciała, niezbędną podczas zróżnicowanego treningu siłowego.

ZNAKOMITA ROZCIĄGLIWOŚĆ

Materiał SMMASH Nano-Stretch jest dwa razy cieńszy i dwa razy mocniejszy, niż tradycyjna tkanina. Idealnie dopasowuje się do anatomicznej budowy ciała i pracuje razem z nim, dla osiągnięcia maksymalnych efektów treningowych.

Materiał TermoPerformance

Dzięki odpowiedniej konstrukcji i strukturze włókien utrzymuje stałą temperaturę organizmu. Posiada również zdolność sprawnego zbierania potu ze skóry, pozostawiając ją suchą, nawet przy intensywnym wysiłku fizycznym. Specjalny system, oparty na inteligentnych kanalikach, odprowadza wilgoć do zewnętrznej warstwy materiału, dzięki czemu podczas treningu mięsnie pozostają rozgrzane, a ciało suche.

BIO COLOR INTENSE

Wszystkie nasze grafiki nanosimy na odzież przy użyciu nowoczesnej metody barwienia opartej na sublimacji nanocząsteczek farby. Jest to precyzyjna technika nadruku w pełnym kolorze, która polega na wgrzewaniu farby bezpośrednio w materiał. Dzięki temu uzyskujemy kolory o 40% intensywniejsze od tradycyjnych produktów. Ponieważ stosujemy wyłącznie ekologiczne farby wodne, które nie zawierają metali ciężkich ani rozpuszczalników, wykorzystywana przez nas metoda barwienia jest w pełni bezpieczna dla dzieci i alergików

Poczwórny elastyczny szew

Znacznie poprawia wytrzymałość materiału oraz zabezpiecza go przed nadmiernym rozciąganiem. Elastyczny szew redukuje również możliwość otarcia i uszkodzenia powierzchni skóry. Nie wgryza się w ciało i daje uczucie miękkości tkaniny. Jest praktycznie niewyczuwalny i niezwykle mocny, co sprawia, że materiał jest wstanie przetrwać najbardziej ekstremalne sytuacje.

Dla CiebieSprawdź nasze kolekcje

Z myślą o Tobie przygotowaliśmy dwie serie zaawansowanych technologicznie produktów. Wyróżnij się doskonałym i unikalnym designem naszej odzieży.

Dla klubuZidentyfikuj swoich ludzi

W dzisiejszych czasach marka klubu, aby stać się silną i rozpoznawalną, potrzebuje odpowiedniej identyfikacji wizualnej. Sprawdź dedykowane warunki współpracy!
Sprawdź ofertę

ZestawyStwórz własny zestaw z Twoją grafiką dla Twojego klubu!

Sprawdź gotowe zestawy kolekcyjne lub skomponuj swój własny.
Zestawy

Polecane produkty