KOI | SMMASH

KOI

Rashguard MMA z długim rękawem

KOI

139,00 PLN

Dlaczego SMMASH?

Realizacja zamówienia w ciągu 48h
Bezpłatny design dla klubów sportowych
Europejski produkt
Unikalny projekt graficzny
Najwyższa jakość

Opis

    Ryba Koi, czyli najbardziej legendarna postać z japońskich legend. Symbolizuje siłę, męskość, ambicję, odwagę oraz wytrwałość w pokonywaniu trudności. To najsilniejszy z silnych charakterów. Wybór motywu japońskiego jest czymś więcej, niż projektem, który zawiera dopieszczoną grafikę. Tutaj użyte kolory, konkretny moment legendy i kierunek, w którym płynie ryba Koi – ma szczególne znaczenie. To symbolika.

Nasz wybór padł na przedstawienie w projekcie: Ryby Koi i Smoka. Tym samym, oddajemy w Wasze ręce najpiękniejszy i najbardziej znaczący moment japońskiej historii. Legenda głosi, że dzięki swej wytrwałości, Koi dopłynęła w górę rwącego potoku i dotarła do szczytu wodospadu, co było dla niej nierealne. Kiedy odważnie przepływa bramę smoka znajdującą się na Żółtej Rzece, dzięki swej wytrwałości zamienia się w wielkiego Smoka i spektakularnie osiąga swój cel. Uchwycenie przemiany Ryby w Smoka, to chwila ukazania jej największej mocy i procesu głębokiej, wewnętrznej przemiany. Koi płynie w górę, przeciwstawia się trudnościom i własnym słabościom. To ten czas, kiedy wcielasz się w wojownika i dynamicznie walczysz o swoje!

 

    Dlaczego nasz Rashguard MMA to najlepszy produkt na rynku?

Bazując na nowatorskich technologiach, stworzyliśmy niezawodny produkt, który zapewni Tobie komfort, wygodę oraz skutecznie ochroni skórę podczas wysiłku. Całość dopełnia najwyższej jakości, nieszablonowa grafika.

    Zastosowaliśmy rozwiązania, które codziennie służą tysiącom Fighterów na całym świecie:

- Innowacyjny materiał Thermoperformance, który zapewnia najwyższą wytrzymałość produktu. Jest bardzo lekki, elastyczny i schnie szybciej, niż Ty zdążysz złapać drugi oddech. Idealnie przylega do ciała, zapewniając Tobie wygodę oraz nieograniczoną swobodę ruchu.

- Poczwórny i elastyczny szew. Jest mocny, doskonale adaptuje odzież do ruchu ciała i nie podrażnia skóry.

- 6-panelowa konstrukcja, czyli brak szwów pod pachą, dzięki czemu swobodnie wyprowadzisz każdy cios.

- Antybakteryjna technologia, oparta na łączeniu włókien z jonami srebra, wytwarza naturalny środek bakteriobójczy. Bakterie i nieprzyjemny zapach zahamowane.

- Technologia trójwymiarowego splotu, aktywnie reguluje temperaturę ciała w trakcie wysiłku. Dla Ciebie to gwarancja stałego komfortu cieplnego, który zwiększy Twoją efektywność podczas ćwiczeń.

- Niezniszczalna grafika. Trwałość i kolory naniesione na Rashguardy są nie do zdarcia. Stosujemy technologię sublimacyjnego druku Bio Color Intense, która daje nam możliwość ekologicznego drukowania każdego wzoru z niebywałą precyzją i ostrym konturem. Oznacza to, że perfekcyjnie wykonamy dla Ciebie każdy wymarzony projekt graficzny, który następnie możesz wielokrotnie prać, suszyć i używać do woli.

- Design! Jesteśmy pasjonatami wyśmienitego designu i profesjonalnymi grafikami. Przez lata, codziennie tworzymy projekty graficzne dla klubów z całego świata. Jeśli wybierzesz serię Fightwear, zawsze otrzymasz produkt z unikatowym projektem graficznym. Nasze grafiki powstają podczas burzy mózgów całego zespołu, są przemyślane, niepowtarzalne i dopracowane w każdym szczególe.

    Rashguardy MMA tworzymy w duecie Rashguard + spodenki, tworząc perfekcyjnie wyglądający komplet odzieży treningowej i są one dostępne w wersji long i short, czyli z długim i krótkim rękawem. W ofercie klubowej zaś, produkt wykonujemy na specjalne zamówienie klubów. Więcej informacji o naszej odzieży klubowej, znajdziesz tutaj: http://www.smmash.pl/klubowe.

Dla klubu
Indywidualne warunki

Tabela rozmiarów

Rashguard MMA z długim rękawem

Najczęściej zadawane pytania

Jak dobrać rozmiar?
Wszystkie tabele rozmiarów znajdują się na naszej stronie pod każdym produktem. Można także uzyskać katalog ze wszystkimi tabelami rozmiarów poprzez skontaktowanie się z naszym działem handlowym.
Jak to robimy?
Szczegółowy opis użytych technologii znajduje się w każdym katalogu udostępnianym po zarejestrowaniu w naszej bazie przez handlowca lub w zakładce technologie na naszej stronie. W produkcji naszej odzieży wykorzystujemy najnowsze technologie i specjalnie wyselekcjonowane materiały.
Gdzie produkujemy odzież SMMASH?
Nasza odzież powstaje w centrum Polski, w Łodzi. Całość produkcji prowadzimy sami w oparciu o wieloletnie doświadczenie. 100% wyprodukowane w Polsce.

Technologie

SPIDER’S STEEL

Nić pajęcza już od czasów starożytnych fascynuje i inspiruje człowieka. Jest kilkadziesiąt razy cieńsza od ludzkiego włosa, wytrzymałością dorównuje Kevlarowi i może zwiększyć swoją długość o 40% bez rozerwania się. Zdolność pająków do wytwarzania materiału mocniejszego od stali i bardziej rozciągliwego niż nylon, sprawiła, że zarówno ten proces, jak i sama nić stały się obiektem zainteresowań wielu naukowców.Współczesne analizy biochemiczne i mechaniczne włókien pajęczych zainspirowały nas do stworzenia rewolucyjnej technologii Spider’s Steel, dzięki której uzyskaliśmy nici 2,5 raza mocniejsze i o 140% odporniejsze na przedarcia od tradycyjnych włókien używanych w produkcji odzieży termoaktywnej.  

ANTYBAKTERYJNA TECHNOLOGIA

Intensywny wysiłek fizyczny wiążę się w sposób oczywisty z nadmiernym poceniem, a to z kolei prowadzi do pojawienia się nieprzyjemnego zapachu. To nie pot jest przyczyną tego zjawiska, ale bakterie, które rozkładają, wydzielane przez gruczoły łojowe, tłuszcze i białka. Zastosowana przez nas technologia oparta na łączeniu włókien z jonami srebra, które są naturalnym środkiem bakteriobójczym, pozwala w znaczący sposób zahamować aktywność bakterii na powierzchni skóry i tym samym zneutralizować nieprzyjemny zapach.   

DRUGA SKÓRA

Odzież termoaktywna funkcjonuje prawidłowo tylko wtedy, gdy idealnie przylega do ciała. Wówczas może spełniać swoje zadania: chronić ciało, nie krępować ruchów i współpracować ze skórą oraz mięśniami. Dzięki materiałowi SMMASH Nano-Stretch, nasza odzież jest lekka, miękka i przyjemna w dotyku, a jej perfekcyjnie dopasowana konstrukcja sprawia wrażenie „drugiej skóry”.

AKTYWNA REGULACJA TEMPERATURY

Badania naukowe wykazują, że najlepsza temperatura dla ciała, która zapewnia wysoką efektywność podczas ćwiczeń to 37 stopni. Dzięki technologii trójwymiarowego splotu osiągnęliśmy aktywną regulację temperatury ciała, niezbędną podczas zróżnicowanego treningu siłowego.

ZNAKOMITA ROZCIĄGLIWOŚĆ

Materiał SMMASH Nano-Stretch jest dwa razy cieńszy i dwa razy mocniejszy, niż tradycyjna tkanina. Idealnie dopasowuje się do anatomicznej budowy ciała i pracuje razem z nim, dla osiągnięcia maksymalnych efektów treningowych.

Materiał TermoPerformance

Dzięki odpowiedniej konstrukcji i strukturze włókien utrzymuje stałą temperaturę organizmu. Posiada również zdolność sprawnego zbierania potu ze skóry, pozostawiając ją suchą, nawet przy intensywnym wysiłku fizycznym. Specjalny system, oparty na inteligentnych kanalikach, odprowadza wilgoć do zewnętrznej warstwy materiału, dzięki czemu podczas treningu mięsnie pozostają rozgrzane, a ciało suche.

BIO COLOR INTENSE

Wszystkie nasze grafiki nanosimy na odzież przy użyciu nowoczesnej metody barwienia opartej na sublimacji nanocząsteczek farby. Jest to precyzyjna technika nadruku w pełnym kolorze, która polega na wgrzewaniu farby bezpośrednio w materiał. Dzięki temu uzyskujemy kolory o 40% intensywniejsze od tradycyjnych produktów. Ponieważ stosujemy wyłącznie ekologiczne farby wodne, które nie zawierają metali ciężkich ani rozpuszczalników, wykorzystywana przez nas metoda barwienia jest w pełni bezpieczna dla dzieci i alergików

Sześcio-panelowa konstrukcja

To nowatorska metoda łączenia ze sobą różnych fragmentów materiału, w taki sposób, aby idealnie przylegały one do ciała. Takie rozwiązanie daje całkowitą swobodę ruchów i najwyższy poziom komfortu. Materiał ułożony w sześcio-panelowej strukturze w połączeniu z dodatkiem włókna syntetycznego zapobiega deformacji i zsuwaniu się ubrania podczas treningu czy walki, a także chroni tkaninę przed odkształceniem się po praniu.

Poczwórny elastyczny szew

Znacznie poprawia wytrzymałość materiału oraz zabezpiecza go przed nadmiernym rozciąganiem. Elastyczny szew redukuje również możliwość otarcia i uszkodzenia powierzchni skóry. Nie wgryza się w ciało i daje uczucie miękkości tkaniny. Jest praktycznie niewyczuwalny i niezwykle mocny, co sprawia, że materiał jest wstanie przetrwać najbardziej ekstremalne sytuacje.

Dla CiebieSprawdź nasze kolekcje

Z myślą o Tobie przygotowaliśmy dwie serie zaawansowanych technologicznie produktów. Wyróżnij się doskonałym i unikalnym designem naszej odzieży.

Dla klubuZidentyfikuj swoich ludzi

W dzisiejszych czasach marka klubu, aby stać się silną i rozpoznawalną, potrzebuje odpowiedniej identyfikacji wizualnej. Sprawdź dedykowane warunki współpracy!
Sprawdź ofertę

ZestawyStwórz własny zestaw z Twoją grafiką dla Twojego klubu!

Sprawdź gotowe zestawy kolekcyjne lub skomponuj swój własny.
Zestawy

Polecane produkty