PATRIOT 2.0 | SMMASH

PATRIOT 2.0

Trykot Zapaśniczy

PATRIOT 2.0

149,00 PLN
SLICK PRO - idealny na zawody śliski materiał, który utrudnia utrzymanie chwytu przez przeciwnika, mocno przylega do ciała i trzyma kompresję.
COMFORT PLUS - matowy materiał idealny do długich i intensywnych treningów, doskonale oddycha i układa się na ciele.

Dlaczego SMMASH?

Realizacja zamówienia w ciągu 48h
Bezpłatny design dla klubów sportowych
Europejski produkt
Unikalny projekt graficzny
Najwyższa jakość

Opis

Trykot zapaśniczy to nasz najnowszy produkt z linii Fightwear. Ten w pełni profesjonalny kostium spełnia wszelkie wymogi Polskiego Związku Zapaśniczego oraz Międzynarodowej Federacji Zapaśniczej. Trykot dostępny jest w dwóch wersjach. SMMASH SLICK PRO jest wykonany z unikatowej mieszanki materiałów pokrytych dodatkowo śliską aperturą, która zapewnia przewagę w walce utrudniając przeciwnikowi utrzymanie chwytu. Potraktuj tą wersję jako idealny trykot na zawody. W wersji SMMASH COMFORT PLUS skupiliśmy się na oddychalności i maksymalnej wygodzie podczas długich i ciężkich treningów. Wersję COMFORT PLUS potraktuj jako swój trykot treningowy, który z każdym litrem odprowadzonego potu zbliża Cię do mistrzowskiej formy. W obydwu wersjach zastosowaliśmy technologię Termoperformance, która utrzymuje stałą temperaturę ciała. Oczywiście nie zapomnieliśmy o technologii Spider’s Steel, która zapewnia najwyższą możliwą dla dzianin klasę odporności na przetarcia, czyniąc nasze trykoty po prostu najlepszymi na świecie.

Dla klubu
Indywidualne warunki

Tabela rozmiarów

Trykot Zapaśniczy

Najczęściej zadawane pytania

Jak dobrać rozmiar?
Wszystkie tabele rozmiarów znajdują się na naszej stronie pod każdym produktem. Można także uzyskać katalog ze wszystkimi tabelami rozmiarów poprzez skontaktowanie się z naszym działem handlowym.
Jak to robimy?
Szczegółowy opis użytych technologii znajduje się w każdym katalogu udostępnianym po zarejestrowaniu w naszej bazie przez handlowca lub w zakładce technologie na naszej stronie. W produkcji naszej odzieży wykorzystujemy najnowsze technologie i specjalnie wyselekcjonowane materiały.
Gdzie produkujemy odzież SMMASH?
Nasza odzież powstaje w centrum Polski, w Łodzi. Całość produkcji prowadzimy sami w oparciu o wieloletnie doświadczenie. 100% wyprodukowane w Polsce.

Dla CiebieSprawdź nasze kolekcje

Z myślą o Tobie przygotowaliśmy dwie serie zaawansowanych technologicznie produktów. Wyróżnij się doskonałym i unikalnym designem naszej odzieży.

Dla klubuZidentyfikuj swoich ludzi

W dzisiejszych czasach marka klubu, aby stać się silną i rozpoznawalną, potrzebuje odpowiedniej identyfikacji wizualnej. Sprawdź dedykowane warunki współpracy!
Sprawdź ofertę

ZestawyStwórz własny zestaw z Twoją grafiką dla Twojego klubu!

Sprawdź gotowe zestawy kolekcyjne lub skomponuj swój własny.
Zestawy

Polecane produkty