klubowe | SMMASH

klubowe

Współpraca z Klubami

Wiemy dobrze, że każdy klub sportowy to przede wszystkim niezwykła wspólnota ludzi związanych ze sobą ideą doskonalenia się; ludzi, którzy ciężko pracują nie tylko na swoje sukcesy, ale również na markę i renomę klubu. 

W dzisiejszych czasach marka klubu, aby stać się silną i rozpoznawalną, potrzebuje odpowiedniej identyfikacji wizualnej: logo jako symbolu, strony internetowej jako wizytówki i odzieży, która zapewni komfort podczas treningu i podkreśli indywidualny charakter, zarówno zawodnika, jak i samego klubu. Dlatego zapraszamy do współpracy wszystkie kluby, które chcą udoskonalić swój wizerunek. 

Jesteśmy uznanym na całym świecie producentem i dystrybutorem spersonalizowanej odzieży treningowej. Nasze produkty tworzymy dla ludzi, z myślą o ich potrzebach i osobowościach.

U nas:

  • Produkcja odbywa się już od 1 sztuki
  • Ceny są na poziomie hurtowym
  • Czas realizacji zamówienia wynosi 7-14 dni (w trybie ekspres - 24h!)

Wykonujemy również bezpłatnie projekty graficzne. Wystarczy, że wyślesz nam logo swojego klubu zapisane w pliku wektorowym (CorelDraw - .cdr, Adobe Ilustrator - .ai, .eps lub .pdf), a nasi projektanci w ciągu 3 dni stworzą dla Ciebie wizualizację odzieży. Na życzenie, bez dodatkowych opłat, naniesiemy także na każdą zamówioną sztukę nazwisko lub pseudonim zawodnika. Co ważne, przy kolejnych projektach i zamówieniach na nowy sezon, nie utracisz wcześniej wypracowanych rabatów. 

Wszystkie nasze produkty są objęte gwarancją na okres 12 miesięcy. Wyposażymy Cię w najlepszą pod względem jakościowym, spersonalizowaną odzież treningową na rynku!

 

NASZE REALIZACJE: