Klubowe | SMMASH

For teams

Portfolio realizacji klubowych

Fightwear
Crossfit & Fitness
Odzież codzienna

Najczęściej zadawane pytania

Jaka jest minimalna ilość zamówienia?
Minimalna ilość zamówienia odzieży klubowej to 10 sztuk poszczególnego produktu z jednego projektu graficznego.
Jaką grafikę mogę nanieść?
Każdą grafikę spełniającą kryteria SMMASH. Nie przyjmujemy do druku zleceń, gdzie motyw bądź elementy garfiki obrażają osoby trzecie lub naruszają czyjeś uczucia np: religijne. Nie drukujemy grafik, które objęte są prawami autorskimi, co do których klient nie ma prawa na ich użycie. Wszystkie projekty wykonuje nasz międzynarodowy zespół grafików po zebraniu wywiadu graficznego przez naszego handlowca. Nie udostępniamy plików z formatami naszej odzieży do zaprojektowania.
Co w przypadku gdy nie mam logotypu?
Nie ma najmniejszego problemu. Możemy zaprojektować unikatowy projekt logotypu po uprzednim kontakcie z naszym działem handlowym.
Jak długo zajmuje stworzenie spersonalizowanej kolekcji?
Wykonanie projektu to maksymalnie 3 dni robocze, po którym klient otrzymuje wizualizacje grafiki już naniesionej na poszczególne produkty.
Jak dobrać rozmiar?
Wszystkie tabele rozmiarów znajdują się na naszej stronie pod każdym produktem. Można także uzyskać katalog ze wszystkimi tabelami rozmiarów poprzez skontaktowanie się z naszym działem handlowym.
Jak to robimy?
Szczegółowy opis użytych technologii znajduje się w każdym katalogu udostępnianym po zarejestrowaniu w naszej bazie przez handlowca lub w zakładce technologie na naszej stronie. W produkcji naszej odzieży wykorzystujemy najnowsze technologie i specjalnie wyselekcjonowane materiały.
Gdzie produkujemy odzież SMMASH?
100% Made in Poland.